Jäsenasioissa ole ensisijaisesti yhteydessä yhdistykseen sähköpostitse, voit myös soittaa hallituksen jäsenille. Jos haluat tulla ostoksille toimistoon, sovi siitä hallituksen jäsenen kanssa.

Kotisivuja koskevissa asioissa otathan yhteyttä kotisivujen ylläpitäjäämme.

Yhdistyksen yhteystiedot

 

 

Yhdistyksen osoite: Inkoonkatu 7, 00510 Helsinki

Sähköposti: suomi.kreikka@welho.com

 

HALLITUS 2020

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΤΟΥ 2020

 

Aili Lamminen, puheenjohtaja 040 533 5513, allulamminen@gmail.com

Kimon Papadopoulos, varapuheenjohtaja 040 568 5611, info@berghyddan.fi

 

Hallituksen varsinaiset jäsenet 2020

 

Pirkko Drakos, toimistonhoitaja 050 594 2860, pirkko-liisa.drakos@elisanet.fi

Soile Hartikainen, kielenopettaja 0400 509 239, soile.hartikainen@diginia.fi

Raila Järveläinen, varasihteeri 040 500 3489, raila.jarvelainen@elisanet.fi

Liisa Kylmälä 040 772 8350, liisa.kylmala2@gmail.com

Sofia Lakos 040 461 9145, merisofialakopoulos@gmail.com

Irmeli Lasarenko, sihteeri 044 257 8428, irmelilasarenko@gmail.com

Lilja Lasarenko, kotisivujen ylläpitäjä, 045 140 2183, lilja.lasarenko@outlook.com

Minna Maja, rahastonhoitaja 040 508 5759, minna.maja@kolumbus.fi

Eero Nokela, jäsenlehden toimittaja, 050 553 5681, eero.nokela@kolumbus.fi

Pertti Räisänen pertti.raisanen@kolumbus.fi

 

Hallituksen varajäsenet 2020

Marjatta Hjorth 040 515 1339, smhjorth@gmail.com

Kirsi Kylä-Tuomola 050 338 8197, kylatki1@gmail.com

Pankkiyhteys

FI89 2001 3800 0441 40

ISSN 2489-4451