Osoite: Inkoonkatu 7, 00510 Helsinki

Sähköposti: suomi.kreikka@welho.com

Jäsenasioissa ole ensisijaisesti yhteydessä yhdistykseen sähköpostitse, voit myös soittaa hallituksen jäsenille. Jos haluat tulla ostoksille toimistoon, sovi siitä hallituksen jäsenen kanssa.

 

HALLITUS 2021

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΤΟΥ 2021

Aili Lamminen, puheenjohtaja 040 533 5513, allulamminen@gmail.com

Kimon Papadopoulos, varapuheenjohtaja 040 568 5611, info@berghyddan.fi

Hallituksen varsinaiset jäsenet 2021

Pirkko Drakos, toimistonhoitaja 050 594 2860, pirkko-liisa.drakos@elisanet.fi

Soile Hartikainen, kielenopettaja 0400 509 239, soile.hartikainen@diginia.fi

Raila Järveläinen, varasihteeri 040 500 3489, raila.jarvelainen@elisanet.fi

Sofia Lakos 040 461 9145, merisofialakopoulos@gmail.com

Irmeli Lasarenko, sihteeri 044 257 8428, irmelilasarenko@gmail.com

Lilja Lasarenko, kotisivujen ylläpitäjä, 045 140 2183, lilja.lasarenko@outlook.com

Minna Maja, rahastonhoitaja 040 508 5759, minna.maja@kolumbus.fi

Anna Molander-Bry 040 812 7566, anna.molanderbry@gmail.com

Eero Nokela, jäsenlehden toimittaja, 050 553 5681, eero.nokela@kolumbus.fi

Pertti Räisänen perttikraisanen@gmail.com

Hallituksen varajäsenet 2021

Kirsti Kylä-Tuomola 050 338 8197, kylatki1@gmail.com

Roby Mountrakis 044 990 5455, roby.mountrakis@gmail.com